جستجو :
عنوان

سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨

تقویم
اوقات شرعی
اخبار > توضيح وزير ارتباطات درباره افزايش قيمت تلفن


  چاپ        ارسال به دوست

توضيح وزير ارتباطات درباره افزايش قيمت تلفن

به گزارش جمهوريت،دکتر واعظي، در پاسخ به اعلام نشدن زمان اعمال تعرفه هاي جديد تلفن ثابت گفت: پس از تصويب تعرفه هاي پيشنهادي تلفن ثابت اين ارقام از اول مردادماه ابلاغ شد، اما درباره اطلاع رساني در اين باره، ما از ماه رمضان تعرفه هاي جديد را اعلام كرده و گفته بوديم كه به محض تصويب تعرفه هاي پيشنهادي، آنها را ابلاغ و اجرايي خواهيم كرد.

اواخر تيرماه نيز اين تعرفه ها مصوب و پس از آن به شركت مخابرات ابلاغ شد. وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در عين حال تاكيد كرد: در گذشته ما روي هيچ موضوعي تا اين اندازه بحث نكرديم و اين تغييرات را خيلي روشن توضيح داديم.

او همچنين تاكيد كرد: آنچه براي مردم مهم است قيمت اينترنت است. زماني يك ساعت مكالمه با تلفن ثابت 180 تومان بود كه حال اين رقم به 270 تومان رسيده است.

وي درباره تغيير تعرفه خريد هر خط تلفن ثابت اظهار كرد: همان طور كه پيش از اين هم اعلام كرده بوديم، هزينه واگذاري هر خط تلفن ثابت 200 هزار تومان در نظر گرفته شده كه از اين رقم 100 هزار تومان هنگام خريد و مابقي آن در اقساط 36 ماهه پرداخت مي شود.

به گزارش جمهوريت، طي ماههاي گذشته بحث لزوم افزايش تعرفه هاي تلفن ثابت مطرح شد و پس از بررسي اين موضوع در كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، اينگونه اعلام شد كه در صورت تصويب دولت هزينه هر دقيقه مكالمه با تلفن ثابت با افزايش 50 درصدي مواجه شده و از دقيقه اي 30 ريال به 45 ريال خواهد رسيد.


٠٩:٠٧ - 1395/05/13    /    شماره : ٣٠٧    /    تعداد نمایش : ٩٦٩خروج
#كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق
به مخابرات استان قزوین می باشد.

صفحه اصلي|اخبار|نقشه سايت|ساير خدمات آماربازديدكنندگان:بازديد امروز :1785  كل بازديد: 3407398